WhatsApp
Telefon
KAYDIR

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Fbn Mimarlık Mühendislik ve İnşaat, sektördeki 30 seneyi aşan birikimi ile İzmir Urla bölgesinde projelendirme, danışmanlık, kontrollük ve taahhüt sektöründe hizmet vermektedir. Yaşamsal coğrafyası içinde bulunduğu alana değer katar ve fonksiyonel, estetik, yeni yaşam senaryoları oluşturur, tasarım odaklı, yerel değerleri evrensel mimarlık değerleri ile harmanlar.

Özgün projeler hazırlayan ve bu projeleri sağlam, kaliteli ve özellikli yapılara dönüştürerek müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, güçlü kadrosu ile sektördeki tasarım ve uygulama tecrübesini hem projelerine yansıtmaya hem de akademik platformda genç nesiller ile paylaşmaya devam etmektedir.

 

Ceyda ALPAGO

FBN Mimarlık kurucu ortağı Yüksek Mimar Ceyda Alpago, İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Aynı üniversitede yüksek lisansını tamamlayarak, 15 yılı aşan mesleki hayatında yurtiçi ve yurtdışında, ağır sanayi yapılarından, prestijli villalara, ofis dekorasyonundan, özel donanımlı binalara kadar sayısız Mimari Projeye imza atmış ve ödüller almıştır. Aynı zamanda İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak ders vermektedir.

 

Şeref ALPAGO

FBN Mimarlık kurucu ortağı İnşaat Mühendisi Şeref Alpago, 25 yılı aşan mesleki tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışında büyük ölçekli ve prestijli projelerde uzun yıllar Proje Müdürü olarak görev almış, ileri mühendislik ve yapım tekniklerinde uzmanlaşmıştır. Sektördeki deneyimlerini genç nesillerle paylaşma amacıyla İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak ders vermektedir.